2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Bibliotek i Linköping
Beskrivning: Städtjänster i Linköpings kommuns Bibliotek såsom daglig städning, storstädning, golvvård samt fönsterputsning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94364:Lot:1