516269-2019 - ResultatSverige-Kristianstad: Golvvårdsmaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städmaskiner
Referensnummer: 1800896
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39713400 Golvvårdsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av städmaskiner
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39713410 Skurmaskiner, 39713420 Polermaskiner, 42995000 Diverse rengöringsmaskiner, 80500000 Utbildningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen