Upphandlingen avser ett digitalt processtöd för anamnesupptagning där leverantören tillhandahåller såväl mjuk- som hårdvara för besökande så att dessa kan avge sin sjukdomshistoria vid en terminal.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Digitalt processtöd för anamnesupptagning där leverantören tillhandahåller såväl mjuk- som hårdvara för besökande så att dessa kan avge sin sjukdomshistoria vid en terminal.