2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av utdatatjänster
Beskrivning: Upphandling av utdatatjänster för fakturadokument och andra typer av dokument.
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72512000 Dokumenthanteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79571000 Utskick, 79810000 Tryckning, 79999200 Fakturering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000