516587-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling av BI-specialist
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling av BI-specialist
BeskrivningSpecifik upphandling av BI-specialist till SLSO
Intern identifierareSLSO 2025-2120
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenDIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000