See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Limabacka förskola
Beskrivning: Entreprenadkontrakt
Föregående meddelande: 627898-2023
Intern identifierare: 23/18
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Limabacka förskola steg 2