516644-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Brännkoppar och filter för injicering av droger
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrännkoppar och filter för injicering av droger
BeskrivningUpphandling av brännkoppar och filter för injicering av droger till Stockholms läns sjukvårdsområde (SLSO).
Intern identifierareSLSO 2024-1107
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa villkor och krav på anbudsgivaren
BeskrivningAdministrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde: Brännkoppar och filter för injicering av droger
BeskrivningAnbudsområde: Brännkoppar och filter för injicering av droger