516745-2024 - Resultat
Sverige – Städning – Städtjänster Ebbepark
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Ebbepark
BeskrivningLinköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på upphandling av ett avtal gällande Städtjänster; daglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputs som ska utföras i Verksamhetsstöd och Service samt Miljö och Samhällsbyggnads nybyggda gemensamma kontor i Ebbepark, Linköping Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Linköpings kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89002:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning