516763-2018 - ResultatSverige-Älmhult: Motorfordon
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordon under 3,5 ton
Referensnummer: 18/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
GENERELLA KRAV
Följande krav gäller alla avtalsdelar:
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34110000 Personbilar, 34114400 Minibussar, 34115000 Andra personbilar, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34136000 Skåpbilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen