See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support och kundstöd av Microsoft Identity Manager
Beskrivning: Sveriges Radio upphandlar support, kompetens och utveckling av vår användning av Microsoft Identity Manager Synchronization, detta inkluderar: - Microsoft Identity Manager (MIM) Synchronization Engine - Integration mellan MIM, AD, Jira och SPAR.
Intern identifierare: SR2405
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: UTVÄRDERING