Uppgiften om volym/regionkontor är bara en vägledning och kan därför komma att variera under avtalstiden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inbjudan att lämna anbud
Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud av lokalvård på Jordbruksverkets regionkontor.
Upphandlingen är indelad i fyra (4) stycken regionkontor med ett kontor i följande områden:- Skara- Söderhamn