See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - Utbildningar inom Office och SQL
Beskrivning: Upphandling för att täcka SCB:s behov av utbildningar inom Microsoft Office, SQL och Power BI.
Intern identifierare: 2024/0441
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212931 Programvaruutvecklingstjänster för utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 72212930 Programvaruutvecklingstjänster för utbildning och underhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Huvudklassificering (cpv): 72212930 Programvaruutvecklingstjänster för utbildning och underhållning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1 - Microsoft Office
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2 - SQL
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 3 - Power-BI