Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Leveransplats
Postadress: Bergs kommun
Ort: Svenstavik
Postnummer: 84531
Del av land (NUTS): Jämtlands län (SE322)