2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning Operativ styrning
Beskrivning: Uppdraget avser ett bemanningsuppdrag för verksamheten Operativ Styrning och omfattar att bemanna en personalpool till de operativa avdelningarna Resurskoordinering, Störningsinformation samt att bemanna Trafikkoordinering Buss placerade i Göteborg.
Intern identifierare: 1-191-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79621000 Förmedling av kontorspersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav