517402-2020 - ÄndringSverige-Luleå: Paramedicinska fordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2020 Tvåbårsambulans, Region Norrbotten
Referensnummer: 20/119
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34114120 Paramedicinska fordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal gällande Tvåbårsambulans för leverans till Region Norrbotten.
Bifogat förfrågningsunderlag innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen.