517405-2019 - ResultatSverige-VÄNERSBORG: Vetenskapliga och tekniska ingenjörstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Västfastigheter-Ramavtal 2020 Tekniska konsulttjänster- Konsult förorenad mark
Referensnummer: FAST 2019-00438
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71350000 Vetenskapliga och tekniska ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tekniska konsulttjänster- KONSULT FÖRORENAD MARK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71313000 Miljötekniska konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen