517415-2024 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Reklambyråtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReklambyråtjänster
BeskrivningUpphandlingen avser en fullservicebyrå som kan ska tillhandahålla hela kedjan av kommunikations- och marknadsföringsinsatser, från analys och strategi till färdiga kampanjer och produktioner till olika kanaler.
Intern identifierare2023-00091IN
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000