See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av avvattnat slam Hjo kommun
Beskrivning: Lagringsplats för avvattnat slam från avloppsreningsverket samt omhändertagande och slutanvändning av slammet.
Intern identifierare: 24/145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000