See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grus- och krossprodukter
Beskrivning: Ronneby Miljö och Teknik AB upphandlar Grus och krossprodukter enligt förutsättningar i denna upphandlingsdokumentation.
Intern identifierare: 24/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument (mallar) LOU