See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1045 Container och lastflak
Beskrivning: Denna upphandling avser containrar, lastväxlarflak och miljöskåp åt Telge Återvinning.
Intern identifierare: TI 2025-1045
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
Ytterligare klassificering (cpv): 34220000 Släp-, påhängsvagnar och fraktcontainrar, 44613000 Stora containrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000