517653-2023 - ÄndringSverige-Gävle: Försäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reinsurance, Svenska Kommun Försäkrings AB
Referensnummer: 45/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
SKFAB is renewing parts of its reinsurance programs with start of January 1, 2024.