See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Greppa Näringen 2025
Beskrivning: Konsulttjänster inom Greppa Näringen
Föregående meddelande: 600390-2021
Intern identifierare: Dnr 2269-2025
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Greppa Näringen Krav på leverantör och tjänst
Intern identifierare: 1688478
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Modulgrupp 4
Intern identifierare: 1689307
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Modulgrupp 20
Intern identifierare: 1689308
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: MALL Greppa Näringen (1)
Intern identifierare: 1689316
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Modulgrupp 21
Intern identifierare: 1689309
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Modulgrupp 22
Intern identifierare: 1689310
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Modulgrupp 23
Intern identifierare: 1689311
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Modulgrupp 24
Intern identifierare: 1689312