Leverans och installation av Solceller samt batterilagring
Referensnummer: HEM 2023/00171
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45261215 Läggning av solcellsplattor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av leverans och installation av Solceller samt batterilagring.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09331000 Solcellsplattor, 09331200 Solcellsmoduler, 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen