2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vätskesystem
Beskrivning: Vätskesystem
Intern identifierare: 2026-0014
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 79990000 Diverse företagstjänster, 79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kvalificering av Leverantör
Beskrivning: Kvalificering av leverantör enligt LUF 13 kap som måste besvaras.
Intern identifierare: 1848953-0
Ytterligare klassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information
Beskrivning: Informationspunkter som ej måste besvaras, de besvaras vid behov.
Intern identifierare: 1848954-1