517912-2019 - ResultatSverige-Härnösand: Städning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster till Specialpedagogiska skolmyndighetens kontor på Ringvägen 2 i Östersund.
Referensnummer: 2 STO-2019/1275
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Specialpedagogiska skolmyndigheten inbjuder till anbudsgivning avseende städtjänster till Specialpedagogiska skolmyndighetens kontor på Ringvägen 2 i Östersund.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90919200 Kontorsstädning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen