See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänstekoncession - Tjänst för betalning av parkering samt laddning av elfordon via mobiltelefon
Beskrivning: Liknande som upphandling av kostnadsneutralt alternativ men en tjänstekoncession.
Föregående meddelande: 043091-2023
Intern identifierare: 22/265
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del