2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av pellets till RYA HVC
Beskrivning: Denna upphandling avser transport av träpellets som ofta köps utanför Sveriges gränser, och transporteras med båt till hamn. Därifrån så ska träpellets transporteras till Rya HVC värmecentral i Göteborg
Intern identifierare: 23-0082
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: . Mall 2020 Förhandlat förfarande Gbg Energi