517962-2018 - ÄndringSverige-Åkersberga: Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Turistbyrå
Referensnummer: 2018-50
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds leverantörer att inkomma med anbud gällande upphandling av driften av kommunens turistbyråverksamhet.