Huvudsaklig CPV-kod 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift av Lenalundsgårdens äldreboende som ligger i Helenelunds centrum i Sollentuna. Driftsansvaret utgår ifrån god och säker vård, omsorg och service dygnet runt. Under perioden 21.12.2018 - 14.1.2019 kommer inga svar på inkomna frågor att publiceras. OBS! Visning 7/12, kl.13.00-13.45
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85311100 Äldreomsorg, 85312400 Annan omsorg än den som tillhandahålls av boendeinstitutioner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Drift av Lenalundsgårdens äldreboende som ligger i Helenelunds centrum i Sollentuna. Driftsansvaret utgår ifrån god och säker vård, omsorg och service dygnet runt.
Under perioden 21.12.2018 - 14.1.2019 kommer inga svar på inkomna frågor att publiceras.