See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diarieförings- och ärendehanteringssystem för styr- och stödverksamhet
Beskrivning: Upphandlingen avser ett diarieförings- och ärendehanteringssystem till Migrationsverkets styrande och stödjande verksamhet.
Intern identifierare: 3.2.1-2024-4600
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Diarie- och dokumenthanteringssystem