518164-2019 - ÄndringSverige-SÖDERTÄLJE: Förmedling av vårdpersonal
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-2052 Bemanningstjänster sjuksköterskor, arbetsterapeuter och fysioterapeuter/sjukgymnaster i Södertälje- ooch Nykvarns kommun
Referensnummer: TI 2019-2052
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79624000 Förmedling av vårdpersonal
II.1.4.
Kort beskrivning
Bemanningstjänster sjuksköterskor, arbetsterapeuter och fysioterapeuter/sjukgymnaster för Södertälje och Nykvarns kommuner