Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Hyresbostäder i Norrköping inbjuder härmed att lämna anbud på konsulttjänster inom IT-frågor för att stödja oss så att vi kan genomföra de uppgifter/projekt som vi åtar oss. Uppdragen kommer att variera utifrån behoven, och projektens storlek kan komma att variera kraftigt. Uppdragen kan vara av arten stödjande till befintlig verksamhet, eller som enskilda projekt. Omfattning av aktuellt behov kommer att beskrivas vid varje avrop.