2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal låsmaterial och låstjänster
Beskrivning: Serviceavtal låsmaterial och låstjänster
Intern identifierare: UPPH2024-00328
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 44521100 Lås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås, 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000