Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern remiss: Golvmaterial
Referensnummer: 21/261
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44112200 Golvbeläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
HBV har för avsikt att upphandla Golvmaterial. Med denna externa remiss får potentiella leverantörer möjlighet att lämna synpunkter på ett preliminärt underlag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44111600 Golvplattor, 44112000 Diverse byggnadskonstruktioner, 44112210 Hårda golv, 44112220 Undergolv
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Extern remiss