518303-2019 - ÄndringSverige-Sollentuna: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Support, förvaltning och vidareutveckling av webbplats
Referensnummer: SK2019-0158
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar support, förvaltning och vidarutveckling av kommunens externa webbplats med underwebbar.