518345-2025 - Resultat
Sverige – Namnskyltar – Namnskyltar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNamnskyltar
BeskrivningRamavtalet omfattar Tryckning och leverans av namnskyltar med magnet, klämma eller nål i olika former som ska fästas på kläder. I priset på namnskylt ska gravering och tryck ingå. Namnskylten ska vara färdig att användas. Ramavtalet omfattar inte Namnskyltar på väggar, bordskyltar, namnskylt av transparent plast eller med instick, clips, halsband eller klisterlappar.
Intern identifierareN050U24-17
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44423450 Namnskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningRamavtalet omfattar Tryckning och leverans av namnskyltar med magnet, klämma eller nål i olika former som ska fästas på kläder. I priset på namnskylt ska gravering/ tryck ingå. Namnskylten ska vara färdig att användas. Ramavtalet omfattar inte Namnskyltar på väggar, bordskyltar, namnskylt av transparent plast eller med instick, clips, halsband eller klisterlappar.
Intern identifierareNamnskyltar