See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gasmotoranläggning
Beskrivning: Projektet avser leverans och installation av nya gasmotorer för produktion av el och värme från biogas vid Syvab Himmerfjärdsverket.
Intern identifierare: 23/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34310000 Maskiner och maskindelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000