2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lås och beslagning samt låssmedstjänster
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 2023-27448
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Låssystem och låssmedstjänster