518482-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Låssmedstjänster – Låsarbeten Ljusdal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Låsarbeten Ljusdal
Beskrivning: Låsarbeten med tillhörande tjänster och varor för Ljusdals kommun, AB Ljusdalshem, Ljusdals Servicehus AB samt Ljusdal Energi AB inklusive underliggande bolag.
Intern identifierare: 15666
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 44521100 Lås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Låsarbeten Ljusdal