518538-2020 - ResultatSverige-STRÄNGNÄS: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultstöd i form av vikarierande planchef
Referensnummer: MSN/2020:704-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun behöver en vikarierande planchef under den tid som ordinarie planchef är föräldraledig.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79600000 Rekryteringstjänster, 79610000 Personalförmedling, 79621000 Förmedling av kontorspersonal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Strängnäs kommun bjuder in att lämna anbud avseende konsultuppdrag - vikarierande planchef.