Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital hearing inför upphandling av koagulationsutrustning med tillhörande reagens och förbrukningsmaterial
Referensnummer: RFI
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Kronoberg avser att genomföra en upphandling av koagulationsutrustning med tillhörande reagens och förbrukningsmaterial. I syfte att lära oss mer om vilka aktörer som finns på marknaden och vad de kan erbjuda vill vi bjuda in till denna digitala hearing.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Hearing inför upphandling av koagulationsutrustning