518639-2023 - ResultatSverige-Kristianstad: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Blododlingsflaskor
Referensnummer: 2022-O002594
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
Maskinbunden förbrukning, blododlingsflaskor till befintlig utrustning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
38900000 Diverse mät- och provinstrument
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Maskinbunden förbrukning, blododlingsflaskor till befintlig utrustning.