518652-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Bjuv: Byggnation av omklädningsrum
Meddelande om upphandling
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tillbyggnad av omklädningsrum Jens Billeskolan
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45212230 Byggnation av omklädningsrum
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillbyggnad av omklädningsrum i ett plan med delvis ovanpåliggande fläktrum.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Tillbyggnad av omklädningsrum i ett plan med delvis ovanpåliggande fläktrum Jens Billeskolan Bjuvs kommun