518745-2025 - Resultat
Sverige – Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader – Bokenäs Förskola
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelBokenäs Förskola
BeskrivningNybyggnad av Bokenäs Förskola.
Intern identifierareKS/2025:261
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214100 Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000