See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra och tvätt av textilier
Beskrivning: Upphandlingens omfattning är tvätt av egenägda kläder/textilier samt hyra och tvätt av textilier.
Intern identifierare: 2024/284
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Docsmall