518833-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Cytostatika/cytotoxiska medel och immunmodulerande medel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nationell upphandling PD1-hämmare 2017
Referensnummer: LS 2016-1259
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33652000 Cytostatika/cytotoxiska medel och immunmodulerande medel
II.1.4.
Kort beskrivning
Nationell upphandling av PD1-hämmare 2017