518845-2017 - ÄndringSverige-Lund: Laddningsanordningar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Interna laddstolpar
Referensnummer: SN 2017/0529
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31158000 Laddningsanordningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans och montering av laddstolpar och laddboxar (fortsättningsvis laddare) för kommunala tjänstefordon samt drift och underhåll av dessa. Upphandlingen omfattar inte installation.