Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
Ytterligare klassificering (cpv): 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader, 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
Leveransplats
Ort: Aneby
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige