51897-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färdigställande byggnadsarbeten – Mark- och byggentreprenad, Depå 3 Åsbro
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMark- och byggentreprenad, Depå 3 Åsbro
BeskrivningUpphandling av ny förrådsbyggnad inklusive mark- och bygg på totalentreprenad.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122845:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete