See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster Ödeshög
Beskrivning: Revisorerna i Ödeshögs kommun inbjuder er att lämna anbud på uppdraget som sakkunniga till kommunens revisorer för granskning av styrelse, nämnder och beredningar samt lagstadgad revision i kommunens helägda bolag och stiftelser. Uppdraget avser räkenskapsåren 2025 – 2028.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Revisionstjänster Ödeshögs kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100060:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Revisionstjänster kommunala bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100060:Lot:2